LélekTúra Zsámbékra, a Premontrei nővérekhez 2019

Széna tér
Zsámbék

"Minden forrásom Belőled fakad"

Túra a Zsámbéki-hegyekben a premontrei nővérekhez, melynek időpontja: 2019. július 6.(szombat)

Fogadó közösség:  a Premontrei Nővérek, Zsámbékon.
Információ a nővérekről: premontreinoverek.hu

A gyalogtúra útvonala és hossza: Budapest, Széna tér–Perbál–Nyakastető - Zsámbék. Összesen kb. 10 km.

Túraútvonal:

Kiegészítés a programhoz:
A túra a Budai-hegység és a Gerecse határvidékén, Perbál községből kapaszkodik fel a Nyakas gerincére, ahonnan néhány helyen élvezhetjük a Zsámbéki-medence panorámáját, majd leereszkedünk Zsámbékra. Itt a premontrei nővérek fogadnak minket, közben lehetőség a velük való ismerkedésre, személyes beszélgetésre, szentségimádáson való részvételre.

ELŐZETES JELENTKEZÉST KÉRÜNK AZ ALÁBBI ŰRLAPON, legkésőbb a túra előtt 2 nappal (létszámkorlát: 25 fő).

JELENTKEZÉS ITT!

Mindazokat, akik érdeklődnek a Zsámbéki hegység és a premontrei nővérek iránt, testi-lelki kikapcsolódásra vágynak, közösségben való kirándulásra. Nem csak keresztényeknek, nem csak útkeresőknek...
Résztvevők száma
25fő