Minden EGY - beszélgetés Sajgó Szabolcs jezsuita költővel

Párbeszéd Háza

Beszélgetés Sajgó Szabolcs jezsuita költővel ars poeticájáról és hivatásáról. Beszélgetőtárs: Tuzson-Berczeli Bernadett és Szőnyi Szilárd. Közreműködik: Dunai Tamás

Sokféleképpen közelítették és közelítik a Titkot: minden Egy. A szüntelen változásban az ember megtapasztalja, hogy van egy hordozó állandó, végtelen gazdagság és ugyanakkor végtelen egyszerűség. Egy olyan EGY, ami kívül van téren és időn, és jelen van minden térben és minden időben. Változó lényünk belőle születik és hozzá tér vissza. Ennek az Egynek a belső dinamikája a magyarázata a változó világ megszámlálhatatlan sokszínűségének, a személyek közötti vibráló kapcsolatnak. Jézusban neve van ennek az Egynek: Ő a Szeretet.

Regisztráció az eseményre: https://parbeszedhaza.hu/esemeny/minden-egy-az-ihlet-forrasa-a-hivatas-gyokere

Kulturális/művészeti
Ajánlott program (nem egyesületi)